سؤالات متداول

به منظور خرید از سایت کتاب میردشتی حتماً باید عضو سایت شوید. البته عضویت در سایت بسیار ساده است و صرفاً با نوشتن ایمیل و انتخاب یک رمز ثبت‌نامتان تکمیل می‌شود.

در این صفحه (کلیک کنید) برایتان آموزش کاملی در رابطه با نحوه‌ی ثبت سفارش قرار داده‌ایم.

هزینه‌ی پست یا پیک برای سفارش‌های کمتر از ۲۰۰ هزار تومان بر عهده‌ی مشتری است. میزان آن نیز بسته به تعرفه‌ی پست یا پیک خواهد بود.

بله، پس از اتمام مراحل خرید فاکتور سفارش به ایمیلتان ارسال خواهد شد.

خیر، پس از پایان فرایند سفارش‌گذاری و مراحل پرداخت، فاکتور برایتان ارسال خواهد شد و تغییر اطلاعات آن امکان‌پذیر نیست.

چنانچه مراحل ثبت سفارش خود را انجام داده‌اید و پرداخت بانکی نیز صورت گرفته است، اگر تمایل دارید محل تحویل سفارشتان را تغییر دهید لازم است با دفتر پخش به شماره‌ی ۶۶۴۹۰۶۶۰ تماس بگیرید.

بله. بدین‌منظور کافی است پس از ورود به صفحه‌ی «جزئیات پرداخت»، کلید «سفارش به آدرسی دیگر حمل شود؟» را فعال نمایید و اطلاعات پستی مربوط را تکمیل کنید.

بله، به منظور خرید حضوری می‌توانید به آدرس دفتر پخش رجوع کنید.

بله، چنانچه تمایل دارید سفارشتان را خودتان تحویل بگیرید، یا برای تحویل آن پیکی از سوی خودتان بفرستید ابتدا مراحل خرید را تکمیل کنید، سپس با دفتر پخش تماس بگیرید تا هماهنگی‌های لازم صورت پذیرد.

این اتفاق ممکن است به دلایل گوناگونی رخ دهد، اما جای نگرانی نیست. تمام تراکنش‌های ناموفق از سوی بانک طی ۷۲ ساعت اصلاح خواهند شد و بانک مبلغ پرداختی شما را به صورت خودکار به حسابتان عودت می‌دهد.

آواتار موبایل
Main Menu x